EA 25 bin sıralama

1.11K görüntülenmeKırıkkale Üniversitesi
0
0 Yorum

Bu sene ilk kez yks sınavına girdim ve 25 bin sıralamam.Ankarada yaşıyorum hem şehrime çok zuak olmayak ve aliteli eğitimi olan bir okulda eğitim almak istiyorum.Şuanlık aklıdma kırıkkale var ama konya necmettin erbakan dahamı iyi yada ısparta süleyman demirel sakarya vs ban yardımcı olurmusunuz aklım çok karışık.25 binde gidebileceğim en kaliteli okulu öğrenmek istiyorum.

Meriç Pişkin Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020
0

Bana kalırsa 25.000 sıralama ile Ankara içinde tercih edebileceğin en kaliteli okul Bilkent Üniversitesi olur. Çevre illerdeki üniversiteler hakkında pek bilgim yok ama bana kalırsa her zaman gidip yerinde görmek ve senin kafa yapına en uygun okula karar vermelisin. Başarılar…

Meriç Pişkin Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020
0

Ben sakaryada okuyorum. Okulun eğitimi iyi ve ulaşım çok sıkıntı değil.  Kampüsü de gayet güzel. Ankaraya da çok uzak bir yer değil.

miracakbas Düzenlenmiş cevap Temmuz 30, 2020
1

Öncelikle Merhaba

Ben de Ankara’da yaşadığımdan ve Ankara’dan ayrılmak istemediğimden Kırıkkale Üniversitesini tercih ettim. Okul Ankaraya yaklaşık 70 km  git gel yapılabilir, yarım saate bir okulun önünden servisler kalkıyor. Öğrenci kulüpleri aktif şekilde çalışmaktadır. Okulun çevresinde öğrencilerin vakit geçirebileceği mekanlar var. KYK yurtları okula yakın. Derslerimiz yıllık sisteme göre işlenmektedir. Eğitim kadromuz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

enesozturk Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020