Hazırlıksığı olmayan vakıf üniversiteleri var mıdır?

493 görüntülenmeAnkara Üniversitesi
0
0 Yorum

İyi günler EA 50bin olan biri devlet gelmediği için hazırlık olmayan birinci yılın sonunda iyi agno ile devlete geçilebilen birkaç vakıf önerisi alabilir miyim?

Beyza Doğan Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020
0

Merhaba, Beykent Üniversitesi’nde hazırlık yok. Taksim ve Avalon (Beylikdüzü) olmak üzere iki farklı binada hukuk eğitimimiz mevcut. Çalıştığınız zaman geçemeyeceğiniz bir ders yok, hocalarımız çok hakkaniyetli ve samimidir. Ortalama yaparak devlet üniversitesine geçiş sağlayabilen bir çok arkadaşımız var. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Beyza Doğan Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020
0

İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hazırlık zorunlu değildir. Geçiş yapmak istediğinizi bildirdiğinizde güler yüzlü hocalarımız yeterince yardımcı oluyorlar tabii sizin de emeğinizle.Sınavları genel olarak zor değil fakat üzerine düşülmesi gerekiyor zira okulumuzda vize yok yalnızca final sınavı oluyorsunuz.Okul akademik kadro bakımından en iyisi.Birçok devletten çok daha iyi bir akademik kadroya sahip.Ilk senenizi iyi degerlendirdiginizde iyi bir ortalama ile geçiş yapabilirsiniz.

cansubilgin Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020