Hedefim dünya çapında bir işte olmak bu hedefim için hangi okulu seçmeliyim?

1.21K görüntülenmeAnkara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
0
0 Yorum

Merhaba, kocaelide yaşadığım için koü hukuk düşünüyorum ama AYBÜ videosunu izlediğimde kafama daha çok yattı.zaten KOÜ’ye gideesem yatay geçiş ile ankara hukuka gelmek istiyorum.AYBÜ’de de sosyal bilimler Lisesinde okuduğum için hazılık ve ingilizce sıkıntım olacağını düşünmüyorum. Sizce bana gelecekteki hedefim için koü mü AYBÜ mü bana doğru imkanları verir?

oykutorun Cevaplanan soru Ağustos 9, 2020
0

Uluslararası alanda çalışmak istiyorsan bence Ankara ya da İstanbul’u tercih etmelisin. Tabi ki benim açımdan uluslararası alanda en başarılı olabileceğin üniversite Bilkent Üniversitesi’dir. Bunun nedeni ise üniversitemizin eğitiminin %40 İngilizce %60 Türkçe olmasıdır. Aynı zamanda hazırlığı bitirdiğin anda C1 seviyesinde İngilizce’ye sahip oluyorsun bu da bir avantaj tabi.

oykutorun Cevaplanan soru Ağustos 9, 2020
0

İngilizcenizin sıkıntı olmayacağını düşünüyorsanız bu süreçte ikinci bir dil ile uluslararası seviyede çalışmak için bir adım daha öne geçebilirsiniz.

suer Cevaplanan soru Ağustos 6, 2020
0

Merhabalar ben Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi 2.sinif öğrencisiyim.Koü hukuk ile aybü arasında kaldiysaniz ve dünya çapında bir iş yapmak istiyorsanız aybü derim ama benimki bu iki tercih arasından yapılan bir seçimdir. Hem Ankara’da bulacağınız imkanlar hem de okulun ingilizce hukuk dersleri sizi bir adım ileri taşıyacaktır.

suer Cevaplanan soru Ağustos 6, 2020
0

Uluslararasi bir alanda çalişmak istiyorsanız en doğru adres daima Istanbul.

fatmacaglak Cevaplanan soru Ağustos 5, 2020