Özel mi devlet mi

1.07K görüntülenmeKadir Has Üniversitesi
0
0 Yorum

Gelecekte şirket bünyelerinde avukat olarak çalışabilmek için özel okul mu daha avantajlı devlet okulu mu?

srfsylg Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020
0

Özel mi devlet mi sorusunu sormak yerine hangi üniversitenin eğitimi, hocaları, kampüsü, imkanları daha iyidir diye bakmanın daha önemli olduğu kanaatindeyim. Sonuçta üniversite ister özel ister devlet olsun, ister büyük şehirlerde ister taşrada olsun iş sizde bitiyor. Hangi okulda olursanız olun kendinize kattıklarınız, okumalarınız, kendinizi geliştirmeniz daha önemli.

srfsylg Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020
0

Merhaba, öncelikle şunu belirtmem gerekir ki ileride nerede çalışacağın ile ilgili hususun büyük bir kısmını hangi üniversitede okursanız okuyun üniversite hayatınız boyunca neler yaptığınız belirler. Eğer sorunuzu özel üniversite mi yoksa devlet üniversitesi şeklinde değerlendirecek olursak, şu an için özellikle İstanbul içindeki özel üniversitelerin çoğunun durumu devlet üniversitelerinin durumundan çok çok daha iyi. Burada senin ne istediğin önemli sana tavsiyem gidip yerinde görmen imkanın varsa akademisyenlerle tanışman ve özgeçmişlerini incelemen. Ben Bahçeşehir Üniversitesinde okuyorum okulum hakkında detaylı bilgi almak istersen instagram.com/mericcpskn adresinden bana ulaşabilir veya buraya bir başlık açarak sorularını sorabilirsin. Başarılar dilerim… Meriç Pişkin Bahçeşehir Üniversitesi

Meriç Pişkin Düzenlenmiş cevap Temmuz 30, 2020
0

Merhaba, hocalar ile olan iletişimin daha kolay olması, anlaşılmayan konular üzerinde daha geniş kapsamlı bilgi alma, samimi bir ortam için vakıf üniversitelerini öneriyorum. Her ne kadar küçük ve önemsiz gibi görünse dahi üniversitenin lavabolarının temiz olması, havalandırması, sınıfın aydınlatılması gibi detaylar vakıf üniversitelerinde daha kullanışlı durumda. Beykent üniversitesinde okuyan bir öğrenci olarak gayet memnunum. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Beyza Doğan Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020
0

Kadir Has Üniversitesi özel üniversitedir.

Zeynep Hilal Umur Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020