Trabzon Üniversitesi mi Gaziantep Üniversitesi mi Hukuk için daha iyi bir tercih olur?

1.13K görüntülenmeGaziantep Üniversitesi
1
0 Yorum

Trabzon Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin şehirden uzak küçük bir myo binasına taşındığını öğrendim. Ktü’den ayrılarak kurulmuş bir üniversiteymiş. Gaziantep Üniversitesi Hukuk Fakültesi’yle ilgili çok bilgi toplayamadım. Kararsızım.

srfsylg Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020
1

Ben Trabzon Üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. Okulumuzla ilgili şunu söyleyebilirim, yeni kayıtlar yıllık eski kayıtlar ise dönemlik sistemde. Okulumuzun Ktü kampüsteki mevcut binasından çıkmamız kararı alındı. Yeni bina ise Akçaabat’ta mahalle arasında sınıf mevcudu max 85 kişilik olan bir binadır. Okulumuzda sadece bir tane profesör mevcuttur. Dışarıdan bazı dersler için hocalar gelmektedir ancak eski kampüsteki binamız havalimanına yakındı diye bir sorun olmuyordu, şu an bu konuda da sıkıntı çekeceğimizi düşünüyorum. Bu durumları bilmeni ve ona göre tercih yapmanı tavsiye ederim.

srfsylg Cevaplanan soru Temmuz 30, 2020
0

Gaziantep Üniveristesi ile ilgili video birkaç gün sonra Bir Tutam Hukuk YouTube kanalında  olacak. Fiziki şartları birçok üniversiteden çok daha iyi bir fakülte. Ama akademik kadro zayıf. Yine de böyle bir ayrımda kaldıysanız Gaziantep’i seçmenizi tavsiye ederim.

Muhammed Furkan KIZILATEŞ Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi Temmuz 30, 2020